جمعی از بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به سرپرستی فرشته امینی، عضو هیات رییسه دوره نهم اتاق بازرگانی از شرکت داروسازی رها بازدید کردند.

 

   در پی بازدید جمعی از بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان به سرپرستی فرشته امینی، ضمن بیان اینکه بانوان عضو اتاق بازرگانی نه به‌صرف زن بودن بلکه به‌عنوان فعالان اقتصادی و عضوی مؤثر در موتور مولد اقتصادی کشور نیاز به حمایت اتاق‌دارند، گفت: شبکه‌سازی بین بانوان و آشنایی با توانمندی‌های یکدیگر در همگرایی جامعه زنان مؤثر بوده ولی این بستر نباید تنها به ارتباطات تجاری ختم شود زیرا هرگونه جدا کردن و مرزبندی موجب از دست رفتن فرصت‌ها خواهد شد. وی افزود: تعامل زنان درگرو شبکه‌سازی با تمامی ارکان جامعه اعم از زن و مرد در تمامی زمینه‌ها می‌باشد. امینی ایجاد محیطی برای رشد بانوان، حمایت و استعدادیابی آن‌ها بدون در نظر گرفتن اندازه کسب ‌وکار و در نهایت ارتقاء کسب ‌وکار این قشر و تسهیلگری، مشاوره و کمک به دسترسی به سرمایه، بازار و ایجاد فرصت در فضای کسب ‌وکار را ازجمله اهداف اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد. در ادامه دکتر محمود شایگان نیا، مدیر کارخانه رها در توضیح شرکت داروسازی رها گفت: این شرکت جزو کارخانه‌های ارزنده کشور درزمینه داروسازی بوده و در شهرک صنعتی صفه با زیربنایی بالغ ‌بر 22 هزار مترمربع احداث ‌شده است. وی افزود: این شرکت با تولید بیش از صد قلم دارو و داشتن 7 خط متنوع تولید اعم خط تولید قرص، کپسول، پلت، آمپول، قطره استریل چشمی، اسپری بینی، شربت و نیمه جامدات اعم از کرم، ژل و پماد همواره شیوه‌های داروسازی نوین و فرمولاسیون فراورده‌های جدید را در نظر داشته و سعی دارد با استفاده از پژوهش، فن‌آوری و نوآوری، فرآورده‌های باکیفیت، تولید و گام‌های اساسی در رفع نیازهای دارویی کشور بردارد. شایگان نیا کارخانه‌های داروسازی را یکی از معیارهای توسعه در هر کشور دانست و تصریح کرد: بحمدالله امروز تولید دارو در کشور مازاد بر نیاز موجود بوده اما متأسفانه درزمینه صادرات با مشکلاتی مواجه هستیم. مدیر کارخانه رها با بیان اینکه بیش از یک‌ سوم نیروی انسانی موجود در داروسازی رها را بانوان تشکیل می‌دهند، دلیل این امر را اعتقاد راسخ مدیرعامل شرکت رها بر استفاده از نیروهای مولد و کارآمد از هر جنس و طبقه دانست و افزود: بانوان در کار از دقت عمل بالایی برخوردار بوده و نتیجه این انتخاب در عملکرد خوب پرسنل زن شرکت بسیار ملموس می‌باشد. در ادامه دکتر اکرم شریفیان، مسئول فنی داروسازی رها گفت: شرکت طی 10 سال گذشته بیش از 130 پروانه دارویی و مکمل تغذیه‌ای اخذ کرده و موفق به دریافت استانداردهای داروسازی، جایزه ملی کیفیت سازمان غذا و دارو و ایزوهای مختلف شده است. گفتنی است در ادامه بانوان عضو اتاق بازرگانی اصفهان از خطوط تولید این شرکت بازدید نمودند.

 

b8021

2170

نوشتن پرسش و پاسخ

ارسال

اطلاعات تماس

 

دفتر مرکزی: اصفهان – کیلومتر 7 جاده شیراز– شهرک صنعتی صفه – واحد 11 

کدپستی: 35148 - 81791

صندوق پستی: 567 - 81745

 

031-36540859 - 031-36540659

 

فکس: 36540959-031


 

دفتر فروش تهران: اشرفی اصفهانی جنوب، نرسیده به میدان صادقیه، خیابان سازمان آب غربی، ابتدای گلستان اول، ساختمان زمرد، پلاک 23، طبقه دوم، واحد 7

 

021-44084866-44084859

 

فکس: 44975532-021

 

موقعیت جغرافیایی