حضور شرکت داروسازی رها در دومین کنگره بین‌المللی پارکینسون و اختلالات حرکتی

 

دومین کنگره تازه‌های درمان بیماری پارکینسون و اختلالات حرکتی در تاریخ هفتم و هشتم آذرماه۹۸، در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد. در این سمینار جمع کثیری از متخصصین نورولوژی، روان‌پزشکان و جراحان مغز و اعصاب شرکت نموده و آخرین تحقیقات و دستاوردهای علمی در زمینه بیماری پارکینسون و اختلالات حرکتی موردبررسی قرار گرفت.

 دبیر اجرایی کنگره، سرکار خانم دکتر مهری سالاری و رئیس کنگره جناب آقای دکتر فرزاد اشرافی بودند که به بهترین شکل، کنگره را برگزار نمودند.

شرکت داروسازی رها نیز در این کنگره حضور پررنگی داشته و با در اختیار داشتن یک غرفه، داروهای گروه اعصاب خود را به پزشکان شرکت‌کننده در کنگره معرفی نمود.

همچنین در این کنگره داروهای جدید شرکت: لوسیژر، شربت تگاتارد و مکمل‌های آلپیک و رافولیت نیز معرفی گردیدند که مورد استقبال زیاد پزشکان قرار گرفتند. پزشکان با توجه به کیفیت عالی داروهای رهاکین و تگاتارد، معتقد بودند که داروهای جدید نیز کیفیت خوبی داشته و حتماً آن‌ها را نیز تجویز خواهند نمود. در طی این دو روز، پزشکان بسیاری از شهرهای مختلف کشور به غرفه دعوت‌شده و نقطه نظرات خود را در مورد فرآورده‌های دارویی شرکت داروسازی رها بیان نمودند و با مدیریت محترم بازاریابی جناب آقای دکتر قدسی، بحث‌های سازنده ایی صورت دادند.

 

p1   p2
     

 p3

   

اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: اصفهان – کیلومتر 7 جاده شیراز– شهرک صنعتی صفه – واحد 11 

کدپستی: 35148 - 81791

صندوق پستی: 567 - 81745

031-36540859 - 031-36540659


دفتر فروش تهران: میدان صادقیه - ابتدای اشرفی اصفهانی بعد از جلال آل احمد - کوی بهاران ساختمان بهاره واحد 8

021-44258924-6

 

موقعیت جغرافیایی